Створення електронної музики

Користувацька угода

Шановні користувачі!

Ця “Користувацька угода” регулює правила поведінки на даному ресурсі. Просимо вас уважно з ним ознайомитись.

Вся інформація на сайті «Створення електронної музики» представлена виключно для ознайомлення та не може бути використана з комерційною метою. Платні програми та плагіни можуть бути використані користувачем лише в тестовому режимі, щоб уникнути порушення авторських прав.

Власник сайту, а також компанія, що надає послуги хостингу, не несуть жодної, у тому числі матеріальної, відповідальності за наслідки від використання цієї інформації.

Всю відповідальність за використання інформації, наданої на цьому ресурсі, несе користувач.

Відповідно до цієї угоди, користувач зобов’язується не застосовувати інформацію, отриману на сайті «Створення електронної музики», з метою, що суперечить Кримінальному кодексу України та нормам міжнародного права. Використовуючи програмні продукти даного ресурсу, користувач автоматично погоджується з цими правилами, інакше він зобов’язується негайно покинути цей портал.

Після ознайомлення з програмним продуктом, завантаженим з даного порталу, користувач зобов’язується придбати ліцензійний компакт-диск для подальшого використання або видалити програму з жорсткого диска, інакше користувач порушує право на інтелектуальну власність.

Для зв’язку з адміністрацією сайту використовуйте форму зворотнього зв’язку.

Зворотній зв’язок

    captcha

    Наверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: