Створення електронної музики

Правила передруку сайту fierymusic.net

Шановний відвідувач!

У цьому документі ви можете дізнатися на яких умовах ви зможете використовувати матеріали сайту fierymusic.net на своїх ресурсах, у своїх розсилках і т.д. і т.п.

Вам дозволяється вільно використовувати у своїх цілях будь-який документ при дотриманні таких умов:

1. ПІБ та інші реквізити автора матеріалу повинні бути обов’язково включені до передрукованої публікації в такому ж вигляді, як і на сайті fierymusic.net.
Будь-яке спотворення інформації про автора під час передруку матеріалів заборонено!

2. Зміст уроку або статті при передруку не повинен піддаватися модифікаціям та переробці. Усі уроки та статті, розміщені на сайті, повинні передруковуватись як є. Ви не маєте права урізати, виправляти або іншим чином перекручувати документ, що републікується. Але якщо це життєво важливе, Ви можете звернутися до адміністратора проекту fierymusic.net. Без письмової згоди адміністратора модифікувати документ забороняється!

3. Наприкінці документа, що передруковується, ви зобов’язані вставити посилання на сайт fierymusic.net.

4.Посилання на сайт, обов’язково має бути працездатним (при натисканні людина має виходити на сайт автора). Якщо ви передрукували документ, обов’язково перевірте посилання на працездатність.

5. Усі документи, представлені на сайті, не можуть бути використані з комерційною метою без письмового дозволу адміністратора проекту. Обмеження доступу до уроків та статей також заборонено!

Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: